Invullen aangifte inkomstenbelasting 2009

Voor honderden tevreden particulieren vullen wij ieder jaar de aangifte inkomstenbelasting in. Veel mensen komen in aanmerking voor aftrek van ziektekosten. Twijfelt u ook ieder jaar weer of u wel alle ziektekosten in aftrek heeft gebracht? En wellicht ziet u nog andere aftrekposten over het hoofd?

Of bent u onlangs verhuisd en vraagt u zich af welke gevolgen de bijleenregeling voor u heeft. Misschien loopt u tegen problemen aan bij het aanvragen van zorg-, kinderopvang- of huurtoeslag?

Bij de beantwoording van deze en veel andere vragen kunnen wij u van dienst zijn. Wij nemen u deze zorg dan ook graag uit handen!

Voor kantoor Doetinchem zouden wij het op prijs stellen als u van tevoren even een afspraak maakt voor uw aangifte. Dit mag ook voor de kantoren in Varsseveld en Aalten, maar daar mag u ook op werkdagen tussen 8.00 en 17.00 uur zonder afspraak binnen komen. Voor Hengelo geldt: afspraak maken mag, maar het is geen probleem als u zonder afspraak op de donderdagmorgen tussen 8.30 en 12.30 uur binnenkomt.
Tot slot willen wij u attenderen op de extra openingtijden van kantoor Aalten voor de aangiftes inkomstenbelasting: u kunt in de maanden februari en maart elke maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur bij ons terecht.

Arjan Luttikhedde